Espen Udland

ADM. DIR. OG ANSVARLIG REDAKTØR

espen@startsiden.no
+47 905 76 294

Fredrik Sveen

JOURNALIST/ VAKTSJEF

fredrik.sveen@abcnyheter.no
+47 415 27 485

Silje Robertsen

JOURNALIST/ VAKTSJEF

silje.robertsen@abcnyheter.no
+47 473 21 406

Arne Petter Lorentzen

FRONTSJEF OG DESKER

arne.lorentzen@startsiden.no
+47 959 67 391

Stian Bryhn Øvrebø

KOMMERSIELL DIREKTØR

stiano@startsiden.no
+47 913 17 938

Trygve Sørvaag

DIR. PRODUKT OG FORRETNINGSUTVIKLING

trygve.sorvaag@startsiden.no
+47 942 81 071

Ørjan Jonsson

ØKONOMIDIREKTØR

orjan.jonsson@startsiden.no
+47 971 74 102

Jan Fredrik Pedersen

SALGSSJEF

jan.fredrik@startsiden.no
+47 908 05 373

Mona Blomdal

HEAD OF AD- & SALES OPERATIONS

mona.blomdal@startsiden.no
+47 971 48 587

Trond Fredriksen

HEAD OF COMMERCIAL

trond.fredriksen@startsiden.no
+47 915 67 611

Inge-Lene Riise

KEY ACCOUNT MANAGER

inge-lene@startsiden.no
+47 975 03 290

Marianne Tømmernes

KEY ACCOUNT MANAGER

marianne.tommernes@startsiden.no
+47 412 44 353

Magne Harstveit

KEY ACCOUNT MANAGER

magne.harstveit@startsiden.no
+47 966 24 437

Siv Elen Svarstad Martinsen

KOMMERSIELL CONTENT MANAGER

siv.elen@startsiden.no
+47 936 72 990

Kristin Helgerud Bjørndalen Feltstykket

ADOPERATION MANAGER

kristin.feltstykket@startsiden.no
+47 997 38 044

Harald Sommerseth

AD TECHNOLOGY MANAGER

harald@startsiden.no
+47 976 78 199

Christian Eitrem

HEAD OF PROGRAMMATIC

christian.eitrem@startsiden.no
+47 930 11 271

Monika Myhre

KOMMERSIELL AFFILIATE

monika.myhre@startsiden.no
+47 959 73 773

Susanne Delbæk

KOMMERSIELL INNHOLDSANSVARLIG

susanne.delbaek@startsiden.no
+47 467 96 263

Marte Pritzlaff Njerve

DESKER STARTSIDEN

marte.pritzlaff@abcnyheter.no
+47 905 42 476

Miriam Schjetlein

KOMMERSIELL INNHOLDSPRODUSENT

miriam@abcnyheter.no
+47 452 10 564

Magnus Stedje Fossen

JOURNALIST/ VAKTSJEF

magnus.fossen@abcnyheter.no
+47 902 33 499

Gunnar R. Larsen

JOURNALIST/ VAKTSJEF

gunnar.larsen@abcnyheter.no
+47 958 29 512

Roger Grosvold

KOMMERSIELL INNHOLDSPRODUSENT

roger.grosvold@abcnyheter.no
+47 454 49 848

Ta kontakt!

Lurer du på noe? Ta gjerne kontakt med oss.


KONTORET VÅRT

Vi holder til i Hoffsveien 70A

se kart

SKRIV TIL OSS

Vi hører gjerne fra våre brukere og kunder

Send epost

VÅRE ANSATTE

Ønsker du å komme i kontakt med noen av våre ansatte?

Finn ansatt